foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

Webinaria dla rodziców z ekspertami w dziedzinie profilaktyki zakażeń💻
Drodzy Rodzice, żeby rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości przygotowaliśmy webinaria z ekspertami w dziedzinie profilaktyki zakażeń. Podczas spotkań specjaliści będą odpowiadali na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące szczepień dzieci i młodzieży przeciw COVID-19. Seminaria mają charakter otarty i nie obowiązują na nie zapisy.
Terminy spotkań:
▶ 30 sierpnia, godz. 18.00 - webinaria dla rodziców z udziałem dr Pawła Grzesiowskiego - lekarz pediatra, doktor nauk medycznych, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19 (webinar z tłumaczem języka migowego)
▶ 3 września, godz. 18.00 webinaria dla rodziców z udziałem dr Anety Górskiej-Kot - lekarz pediatra, ordynator oddziału pediatrycznego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza (webinar z tłumaczem języka migowego)
▶ 4 września, godz. 18.00 webinaria dla rodziców z udziałem dr Anety Górskiej-Kot - lekarz pediatra, ordynator oddziału pediatrycznego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza (webinar bez tłumacza języka migowego)
Pytania do specjalistów, które będą w pełni zanonimizowane, można przesyłać do 3 września. Zachęcam do zadawania pytań. Naszym wspólnym celem jest osiągnięcie jak najwyższego poziomu zaszczepienia Warszawiaków.
Wszystkie informacje wraz z linkami znajdziecie Państwo na stronie:

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.