foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

W dniu 25 maja odbył się Międzyszkolny turniej architektury krajobrazu ARANŻACJE – INSPIRACJE W MOIM OGRODZIE, który został objęty patronatem przez Panią Aurelię Michałowską, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Pana Bogdana Olesińskiego, Burmistrza Urzędu Dzielnicy Mokotów. 

Pomysłodawczyniami konkursy były Panie Danuta Woluntarska oraz Edyta Gadomska. W konkursie wzięli udział

uczniowie naszej szkoły i Zespołu Szkół Agrotechnicznych z Mińska Mazowieckiego. Uczestnicy konkursu mieli zagospodarować teren małego ogrodu z przeznaczeniem do kameralnego wypoczynku. Dwa zespoły z Mińska w składzie: Zuzanna Brewczyńska, Patrycja Skóra, Katarzyna Świątek, Michał Perczyński, Natalia Boryń, Aleksandra Krypska, zajęły I i II miejsce za aranżację  ,,Ogrodu Leśnego’’ o naturalnym charakterze  i ,,Ogrodu Niskobudżetowego’’ w nurcie recyklingu. Zwycięskie drużyny przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem Pań: Ewy Wojtalewskiej i Pani Eweliny Potrząsaj - Kulik. Gratulujemy uczniom i nauczycielom! Trzecie miejsce zajął zespół w składzie: Kamil Jarosiński, Natalia Falacińska i Nikoleta Hydziki. Gratulujemy! 

Serdecznie dziękujemy firmie „Grąbczewscy” oraz Szkółce Roślin Ozdobnych „Żabieniec” za dostarczenie roślin. Książki w konkursie ufundowało Wydawnictwo „Arkady” i Związek Szkółkarzy Polskich, a bony do Empiku - dyrektor Technikum Ogrodniczego w Warszawie.

 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.