foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

W dniu 26 maja uczniowie klasy III TO odwiedzili Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zajęcia terenowe były bardzo ciekawe. Uczestnicy wycieczki zapoznali się z urządzeniem i działaniem profesjonalnej  stacji meteorologicznej, a także mieli okazję obejrzeć powstawanie mapy pogody.

W dniu 10 czerwca 2015 r. Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprosiła laureatów, dyrektorów szkół i nauczycieli-opiekunów na uroczystość wręczania dyplomów laureatom olimpiad przedmiotowych i zawodowych. Z naszej szkoły udział wzięli: uczeń klasy IV TO Przemysław Biliniak, Pani Dyrektor Anna Bernaciak oraz Panie Joanna Omiecka i Ewa Rojek. Spotkanie odbyło się w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Dyplomy i okolicznościowe nagrody wręczali uczestnikom przedstawiciele władz Miasta, poszczególnych dzielnic, Biura Edukacji i Kuratorium Oświaty. W programie uroczystości znalazł się też spektakl teatralny pt. „Najdroższy” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego.

W dniach 29-30 maja 2015 roku w Olsztynie odbył się finał 39 Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Nasi absolwenci po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi w Polsce w bloku ogrodnictwo. Zajęli następujące miejsca:

Przemysław Biliniak : II miejsce

Damian Bibrowski : III miejsce

Absolwenci uzyskali indeksy na wybrane uczelnie, wysokie stypendia naukowe oraz bardzo cenne nagrody. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku podczas jubileuszowej 40 Olimpiady nasi uczniowie znów znajdą się na podium J

Z przyjemnością informujemy, że nasza Szkoła uzyskała II miejsce w Polsce jako najlepsza szkoła ogrodnicza.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.