foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami w planach lekcji od 06.09.2021

Plany lekcji

Zapraszamy rodziców na zebrania:

06.09 - klasy pierwsze godz.17.30 spotkanie z Dyrekcją szkoły na sali gimnastycznej. Godz. 18.00 zebranie klas pierwszych i kl.II b TW z wychowawcami w salach, pozostałe klasy krótkie spotkanie informacyjne online godz.18.00,

13.09. godz.17.30 - zebranie w szkole klas drugich (bez kl.IIbTW), trzecich i czwartych.

Tegoroczne Narodowe Czytanie odbędzie się w sobotę 4 września 2021 roku. Podczas wspólnego czytania Moralności Pani Dulskiej z Prezydentem Andrzejem Dudą i jego małżonką Agatą Kornhauser-Dudą na scenie w Ogrodzie Saskim w Warszawie wystąpią uznani artyści, a trzy znakomite aktorki wcielą się w postać tytułowej bohaterki.

Zapraszamy również do biblioteki szkolnej po egzemplarz Moralności Pani Dulskiej  oraz do czytelni, gdzie z tekstem dramatu Zapolskiej można zapoznać się na miejscu.

W nowym roku szkolnym wszystkim Uczniom życzymy, aby rozwijali się i rozkwitali w Technikum Ogrodniczym, Nauczycielom - dużo siły, zapału i cierpliwości, Rodzicom - spokoju, a wszystkim sympatykom Bełskiej - nieustająco miłych wspomnień związanych ze szkołą.
Dorota Nasierowska - dyrektor szkoły
Agnieszka Rutkowska-Gołowin - wicedyrektor
Agnieszka Tchorek - wicedyrektor
Anna Pomorska - kierownik kształcenia praktycznego

Webinaria dla rodziców z ekspertami w dziedzinie profilaktyki zakażeń💻
Drodzy Rodzice, żeby rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości przygotowaliśmy webinaria z ekspertami w dziedzinie profilaktyki zakażeń. Podczas spotkań specjaliści będą odpowiadali na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące szczepień dzieci i młodzieży przeciw COVID-19. Seminaria mają charakter otarty i nie obowiązują na nie zapisy.

Czytaj więcej: Szczepienia w szkołach

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.