.

Klasa 3 atw była na wycieczce zawodowej w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Lasy Miejskie w Warszawie. Uczniowie początkowo wysłuchali wykładu prowadzonego przez Zastępcę Dyrektora ds. gospodarki leśnej Andżelikę Gackowska na temat Dzikich Zwierząt w Lasach Miejskich, a później zwiedzili Ośrodek Rehabilitacji gdzie poznali dzika Mariana, który trafił do ośrodka jako świnka wietnamska 😁😆😀
#dzikMarian#wyklad#lasymiejskie#borsukBozena#weterynaria#wycieczka#

W dniu 17.11.2021r. w naszej szkole odbyła się pierwsza szkolna akcja krwiodawstwa #oddaj_krew_na_bełskiej 🩸 Na wstępie zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, która przedstawia naszych dzielnych dawców 🏅 Przedsięwzięcie cieszyło się dużą popularnością wśród uczniów i udało nam się zarejestrować aż 39 osób z czego 23 osoby oddały krew pełną ❤️

Czytaj więcej: Akcja Krwiodawstwa

18 listopada w naszej szkole odbył się turniej siatkówki. Przyjechały do nas męskie drużyny z XLII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej oraz XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego. Mecze były bardzo ekscytujące i trzymały widzów w ciągłej niepewności. Oglądaliśmy dobrą siatkówkę. MVP turnieju został uczeń Liceum im. Konopnickiej. Zwycięzcami turnieju został skład z Liceum numer 42. Drugie miejsce zajęła nasza szkoła, a trzecie otrzymali zawodnicy z Liceum numer 28. Wszystkim szkołom dziękujemy za przybycie i życzymy dalszych sukcesów.

17 listopada w naszej szkole odbył się turniej siatkarski. Przyjechały do nas żeńskie składy z XLII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej, XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego oraz XXXIV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa. Podczas turnieju panowała przyjazna atmosfera. Członkowie składów oraz trenerzy żartowali między sobą.

Czytaj więcej: Turniej Siatkarski

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.